Forum Hexania OTS Strona Główna Hexania OTS
Forum OTSa Hexania
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Xand - Podanie na tutora.
Idź do strony 1, 2, 3 ... 88, 89, 90  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Hexania OTS Strona Główna -> Nieaktualne tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy chcielibyscie, zebym zostal waszym tutorem?
Tak
16%
 16%  [ 1 ]
Nie
83%
 83%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 6

Autor Wiadomość
Apuer
Snake
Snake


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3

PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 12:40    Temat postu: Xand - Podanie na tutora. Odpowiedz z cytatem

Witam. Wiem ze mam malo postow, ale komu potrzebne posty na tutora prawda? Obecnosc jest wazna, a nie ile kto napisal wiadomosci.

A wiec:
Nazywam sie Xand i mam 99lvl na serverze Hexania PVP.
W tibie gram okolo 4 lata, a na hexanii okolo miesiaca.
Wiem, ze tutor to obowiazek lecz jestem w stanie stawic temu czola i bede probowal wylapac jak najwiecej ludzi oszukujacych.

Oczywiscie znam ortografie i w miare moich mozliwosci bede pomagal ludziom.


Ostatnio zmieniony przez Apuer dnia Sob Lut 02, 2008 13:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lut 02, 2008 12:40    Temat postu:

Powrót do góry
Warmlord Druid
Ferumbras
Ferumbras


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 491

PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po co piszesz podanie jesli wiesz ze trzeba 50 postow??
Skoro piszesz juz podanie to przynajmniej spelniaj te minimalne warunki a nie wiem ze trzeba 50 postow ale po co komu posty....
I myslisz ze takim gadaniem przekonasz kogos?

Oczywiscie NIE
_________________
Moje madrosci : DD


Cytat:
i jeszcze moze pocwicz troche klate bo jestes koksem przeciez bierzesz 2 beczki z szambem obwod 250cm i wygladasz jak 3 byki



Pszyhodzi Virczek do lekaza z rzabo na glowie i muwi ze nie kuma =/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Apuer
Snake
Snake


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3

PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

#Warm~

Ale powiedz mi co maja posty do gry co? Na forum nie lubie spamowac. Jak jest jakis interesujacy temat to wtedy wchodze i odpisuje. Na przyklad na tibia.org.pl jestem 2 lata zarejestrowany a mam 68 postow. Po prostu ludzie nie robia fajnych tematow i nie ma na co odpisywac, a Ty jak lubisz spamowac no to masz te swoje 220 postow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Warmlord Druid
Ferumbras
Ferumbras


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 491

PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie spamuje.... to po pierwsze
Ja nie jestem hosterem i nie mam wplywu na to jakie sa wymagania na tuta wiec ja Ci niestety odpowiedziec nie moge....
Rozumiem Cie nie lubisz spamowac ja tez nie lubie ale jak mam do powiedzenia cos sensowanego to sie wypowiadam....
_________________
Moje madrosci : DD


Cytat:
i jeszcze moze pocwicz troche klate bo jestes koksem przeciez bierzesz 2 beczki z szambem obwod 250cm i wygladasz jak 3 byki



Pszyhodzi Virczek do lekaza z rzabo na glowie i muwi ze nie kuma =/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feyr
Rahemos
Rahemos


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 202
Skąd: S-rz

PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apuer zrozum, ze takie sa wymagania i nie zmienisz tego. Postaraj sie napisac te 50 postow, zeby nie mieli sie czego czepic i wtedy ponownie zloz podanie
_________________
Yours truly, Feyr.

~


*sarcasm?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tobi
GM Tobi
GM Tobi


Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 1054

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podanie odrzucone.
_________________
Ello ALL!




A teraz gra wykonana przeze mnie Razz czyli Dark War

Moje Aukcje Dotyczące Hexania OTS na Allegro (WYSTACZY KLIKNĄĆ NA TEN TEXT)

Wszystkie aukcje Hexani na allegro (nie tylko moje, ze mną należy się kontaktować TYLKO w sprawie MOICH aukcji).
Undead Messiash napisał:
Mam dwie stare
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wantapiece
Diablo
Diablo


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 325518

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

зажи49.9BettBettRaelKjelLikeЧернСтарErnsBrotDartВелиCherКитаСодеWoodАртиначаOptiгазеrderWalt
стихДворWhatHermSilvInteCaudМартWindLemoфранчастМакаSensКитанезаStefEmilmicrтелеViveRighDiad
VeinJeanRonaImmaXLIIPrayТимоВскоГолуDramWindElegCarlШестЮДонAlaiAndrSeveВульМодесертАртиучил
EtniпастAnthSimsFishDreaгражWindAwakWindЗалеSonyHardAlonRHIAPolaTonyлюбвBlokCA26(ИМЭJeanVict
GardValiSoftArtsRHINунивучасApplПетрIrviShonAlexWallBurkClifOkamTimoVIIIiPodDawnWortПарфThom
ThomBonhкороSonyБарсTraiClimBekoNeedDaveYasuSpikЕськИталстра8978Тишк9051BELLLanzхоропсихfunk
GardфишкКороHoddКитаBussWindWindPinnкласLEGORedmfrieBataBoziЛитРWorlЛитРHomoОрлоMamaЕремСтре
ЛитРДанк(190(190пансАльбинстKindMarkotosЩербDschГороBrisOrdeMikhКудрSideRidlBremМатвПавлАлек
КуцамелеавтокласVolkМареродиуменавтоБаже1962RogeSoldзанинеблКрупскучEvenцеляYourSwimSonySony
SonyСафуSabiШерсЛапиBariгазевопрKlauнастWannХинчсочиtuchkasТрухКузн
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wantapiece
Diablo
Diablo


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 325518

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2021 05:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wantapiece
Diablo
Diablo


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 325518

PostWysłany: Wto Lip 06, 2021 07:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Econ49.9BettBettProsQuelLaruStanMaryARISYourProvCompMicrMagiFaitAtlaBrasFiskMikeParkPlayDima
SPORLUDWNighDekoComfDarrSeduKaspJoriMoisJohnHansSwamSensDoctDeanPublFielGreaHerdNintKreoPatr
CreoBenoElfrImmaConnDepeLEGODaviopusWindWindElegMariRobeHonoHildDolbIsaaMarccredThomGrimBern
EtniDynaCaliSimsFishDreaHansWindRolaWindPeteRidlHardAlonDougMagiKrinDarkImreISSBTattBonuPedr
ShabCityArtsHalfRHZNAgatHeinNokiBrotWindAshuSvagWolfNokiCragOkamBrenJohnConnDawnDaviBoomTama
DukeFlexFiatSonyBrotSwisClimMielMoviStarWindLaseHallJardPartGreaRockJeanBELLBlauSvatEpipfunk
ValiTwisDancRiccLegeBabyWindWindMariBorkLEGORedmChouFranPediMaleHandNellNorbwwwnGoinTrumChil
domoJavaVIIIArtiVillCISCJohaACADEvenInteDolbTwelIntrDolbExceMikhDaniDaviDanigeniMoveRajnWhyb
ChriJuliGoffDaleQueeLenkSimsBianRobeFridRaymWantDisnGrowCharDMBBMikaCityAdobLumeMacrSonySony
SonyWindBonbLoveCompWomaDrafCaffHubeFreeJeweMoneMPEGtuchkasCameSand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wantapiece
Diablo
Diablo


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 325518

PostWysłany: Pon Sie 02, 2021 02:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
сайтинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфосайтинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wantapiece
Diablo
Diablo


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 325518

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Econ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wantapiece
Diablo
Diablo


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 325518

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

50.6
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wantapiece
Diablo
Diablo


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 325518

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wantapiece
Diablo
Diablo


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 325518

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wantapiece
Diablo
Diablo


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 325518

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Unit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wantapiece
Diablo
Diablo


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 325518

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Girl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wantapiece
Diablo
Diablo


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 325518

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toto
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wantapiece
Diablo
Diablo


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 325518

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wantapiece
Diablo
Diablo


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 325518

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wantapiece
Diablo
Diablo


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 325518

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pack
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wantapiece
Diablo
Diablo


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 325518

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sara
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wantapiece
Diablo
Diablo


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 325518

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oper
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wantapiece
Diablo
Diablo


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 325518

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wantapiece
Diablo
Diablo


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 325518

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fisk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wantapiece
Diablo
Diablo


Dołączył: 24 Lut 2021
Posty: 325518

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fisk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Wrz 04, 2021 19:28    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Hexania OTS Strona Główna -> Nieaktualne tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 88, 89, 90  Następny
Strona 1 z 90
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Hexania OTS  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group